5
מי עשה לנו את החתונה?
סיפור | יונתן קנס... 20 חתונות
       
את יונתן פגשנו ביום החתונה ואפשר להגיד שחווינו אהבה ממבט ראשון! הוא היה חברותי, חייכן נעים ונתן לנו להרגיש נוח מול המצלמה גם ביום הצילומים וגם בחתונה עצמה. אי אפשר לתאר את ההתרגשות שלנו ושל המשפחה כאשר צפינו יחד בסרט החתונה שיונתן ערך באופן כל כך מושקע! ממש חווינו את החתונה מחדש :)) מה שנותר לומר שאנחנו ממליצים בחום ובאהבה גדולה!!! תודה רבה רבה!!
יעל בלץ איפור ושי... 25 חתונות
       
כבר כשהגעתי ליעל לאיפור ניסיון הבנתי שהיא הולכת ללוות אותי ביום החתונה. קיבלתי יחס חם, אדיב ומלא תשומת לב והבנה. היא הצליחה לקלוע בול לטעם שלי! כאשר התארגנו לקראת החתונה לאורך כל היום היא השרתה עליי תחושת רוגע והמון סבלנות וזה בכלל לא מובן מאליו ביום מלחיץ ועמוס שכזה. כל מה שסיכמנו באיפור הניסיון היה גם ביום ההתארגנות והתוצאה תאמה בדיוק את ציפיותיי!! ממליצה בחום ובאהבה גדולה!!!
עמרי אילת - תיעוד... 19 חתונות
       
לעמרי אילת הגענו דרך המלצה של חברה ובת דודה שהוא צילם אצלהן בחתונה. מכיוון שעמרי היה הצלם הראשון שהגענו אליו להתרשם מעבודותיו, היינו בראש מאוד פתוח ובכלל לא תכננו מיד לסגור איתו מתוך מחשבה שנכון לראות עוד כמה צלמים לפני שסוגרים. כאשר נפגשנו איתו בפעם הראשונה גילינו בן אדם נחמד, חייכן וחברותי. הוא מאוד התעניין בנו עוד לפני שבכלל הציג את העבודות שלו ואת השירותים שהוא נותן. מאוד אהבנו את היחס האישי והרצון לגלות מי אנחנו ומה אנחנו אוהבים ומחפשים. מיד גילנו שעמרי הוא משהו אחר והחלטנו שאנחנו הולכים על זה! לאורך כל הזמן, עד יום החתונה, עמרי היה זמין לכל שאלה שרצינו לשאול, להבהרות ולבקשות שונות ותמיד בסבר פנים יפות וברצון לעזור ולייעץ! חששנו קצת איך נרגיש עם כל המצלמות שיהיו סביבנו ביום הצילומים ובמהלך האירוע (במיוחד כי שנינו לא מורגלים להצטלם ובטח לא במעמד מרגש שכזה) אך אנחנו חייבים לומר שעמרי נתן לנו להרגיש בנוח, הוא הצליח לתפוס אותי ואת גיא בכל מיני סיטואציות טבעיות כך שלא נרגיש שהמצלמה רודפת אחרינו. ביום האירוע עמרי וצוות הצלמים שהגיעו איתו, הצליחו ליצור מצב שהם לא מעיקים עלינו יותר מידי בצילומים אך כן נמצאים בסביבה כל הזמן. כמובן שהאיכות הגבוהה של התמונות שקיבלנו בכלל אי אפשר לתאר כמה התרגשנו!!! ללא ספק תמונות שיישארו איתנו לכל החיים ויאפשרו לנו להיזכר באותם רגעים קסומים!!
ביער גן ארועים 87 חתונות
       
ההחלטה להגיע ל"ביער" קיבלנו אחרי חיפושים בהרבה מקומות. חיפשנו מקום שיענה על הציפיות שלנו מבחינות רבות ובעיקר שיתאים לעונת הקיץ שנוטה להיות מאוד חמה במדינה שלנו. חיפשנו את השילוב בין גן לאולם כך שיראה מצד אחד פסטורלי, אותנטי ומזמין ומצד שני נוח לאכלס בו אורחים שיהנו ממיזוג אוויר בזמן האוכל ובמהלך הריקודים. לאחר ששמענו המלצות טובות של בני משפחה וחברים ובנוסף הוזמנו לאירוע במקום, הגענו לראות את המקום ולהיפגש עם עומר. חייבים לציין שהיתה אהבה ממבט ראשון! המקום נראה כמו גן קסום מהאגדות ומיד הוא שבה את לבנו!! ללא ספק חלק נכבד מההחלטה שלנו לבחור ב"ביער" היתה קשורה להכרות עם עומר. הפגישה הראשונה השאירה עלינו רושם שיש על מי לסמוך. הוא שידר לנו מקצועיות, ידע וניסיון בתחום האירועים, הפנה אותנו לאנשים הנכונים ושמר על רמה גבוהה מאוד לאורך התהליך שעברנו עד ליום החתונה. הרגשנו בנוח להתקשר אליו, לשאול שאלות ולהתייעץ ותמיד נענו בסבר פנים יפות ובסבלנות. "ביער" הוא ללא ספק המקום המושלם לאירוע שכזה ואנחנו ממליצים עליו בחום ובאהבה גדולה!! :))

החתונה של אביטל וגאי 28.8.14 | ביער גן ארועים

שמור חתונה 5
קיץ
שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה
שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה


פיתוח: אראדון בניית אתרים