5
מי עשה לנו את החתונה?
Blush| עיצוב ומית... 3 חתונות
       
אני מודה שהתלבטתי אם אנחנו "צריכים" מעצבת לאירוע, בתור אורחת אני בד"כ לא שמה לב למרכזי השולחן :) אבל מעיין היא כל כך הרבה מעבר ל"סתם" מרכזי שולחן (שהיו מהממים).. האירוע התקיים בשישי בצהריים, ובזכות העיצוב כל המקום קיבל אווירה מתאימה, מלאת בפרחים ותחושה אביבית. מעיין יוצרת "שפה" ומאפשרת גם לעיוורי עיצוב כמוני להגיש שהכל נראה בדיוק כמו שהוא צריך להראות, כמו שדמיינתי שיראה. ביום החתונה, ראיתי שמעיין הוסיפה גם כמה "הפתעות" קטנות, בדמות טאצ'ים אישיים שלנו, שהיו מרגשים למדי ביום שהיה כל כך מרגש.. בנוסף, מעיין הייתה אחראית על עמדת שזירה, שהוסיפה המון לאווירה השמחה. עד עכשיו, כמה חודשים לאחר החתונה, אני מקבלת לשימחתי הערות על העיצוב של המקום. בקיצור, המלצה חמה מאוד.
מעיין ברגמן מוסיק... 53 חתונות
       
כשבאנו לבחור די ג'יי לחתונה ידענו שאנחנו מחפשים מישהו שיידע לתת מענה לטעם שלנו, שהוא לאו דווקא סטנדרטי ומהצד השני לקלוע לטעם האורחים. מעיין ידע כל הזמן להתחיל מהמוכר ולנסות להגיע לדברים היותר מיוחדים - החל מאינדי רוק ועד פאנק, דרך מזרחית של שנות השבעים. זה עבד בצורה הכי טובה וחלקה שיכולה להיות. אנחנו נהננו מהמוזיקה והאורחים שלנו נהנו איתנו ולא ירדו מהרחבה ובדיעבד קיבלנו המון מחמאות. הפגישות המקדימות עם מעיין זרמו והפכו במהירות לשיחות על מוזיקה וסגנונות שונים ובסופו של דבר מה שדובר בפגישות הוא מה שהיה בחתונה.
שחר דרורי - צלם 15 חתונות
       
שחר הוא צלם אדיר, אני תמיד מפקפקת בביקורות כאלה, אבל באמת התאהבתי בתמונות שלו ברגע שראיתי אותן.. בנוסף, הוא נשמה טובה ואדם קורע מצחוק, בדיוק מי שאתם רוצים לצדכם ביום החתונה. חוץ מזה, לא שהיה לי ספק, אבל יצאו תמונות מדהימות, יפות ומרגשות שבאמת מספרות את הסיפור של היום הזה, שעובר כל כך מהר. יצאנו כל כך יפים וכל כך אנחנו, התרגשתי מכל תמונה ותמונה. כבונוס, התמונות היו מוכנות ממש מהר, שזה תמיד נחמד.‎
Bazaar by omer mi... 63 חתונות
       
האוכל היה מעולה, הרבה מעבר לסטנדרטים של חתונות. היה באירוע אוכל בשפע ולא חסר לאף אחד כלום. וכמובן, חייבים לציין את שולחן הקינוחים המדהים עליו היו מגוון של עוגות, שוקולד עוגיות ומה לא... והכי חשוב, המגישים והמלצרים עבדו ביעילות ומהירות כך שהאורחים לא נאלצו לחכות למנות שלהם.
שבע-מקום לאירועים 72 חתונות
       
החתונה שלנו בשבע, הייתה בלתי נשכחת, וחלק גדול מהקרדיט מגיע לשבע. עוד לפני חתימת ההסכם, העבודה עם דניאלה הייתה מאוד נוחה ונעימה, ביום האירוע רן ניהל את הכל ביד רמה ובנעימות. הרגשנו שאנחנו בידיים טובות, ובאמת כל מה שסיכמנו עליו מראש (ועוד) היה באירוע. כל מי שעבד באירוע, המלצרים והברמנים, היו מקסימים ומקצועיים, בעיקר המלצרית החמודה שהוצמדה אלינו ולמשפחות. חשוב לציין, שעשינו את האירוע בשישי בצהריים והמקום נתן מענה מושלם לרצונות שלנו לעשות חופה בחוץ, בחצר ירוקה ומוארת, כל זאת במרכז תל אביב. האוכל היה מצוין גם הוא, קיבלנו עליו המון מחמאות.

החתונה של שיר ולירן 1.5.15 | שבע-מקום לאירועים

שמור חתונה 5
מרכז   משולב   אביב
שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה
שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה שלח לקבוצת מיקוד שמור להשראה


פיתוח: אראדון בניית אתרים